Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

Parker: długopisy dla dzieci

Długopisy Parker dla dzieci są mało znane, ponieważ w głównej mierze brytyjska firma kojarzy się przede wszystkim z produkcją artykułów piśmienniczych dla dorosłych. Mimo to, Parker oferuje także długopisy przeznaczone dla najmłodszych, które także wyróżniają się wysoką jakością i oryginalnym wyglądem, który zachwyci nie jednego malucha. 

Oryginalne i modne długopisy Parker

Dziecięce długopisy Parker (https://szkolnezakupy.pl/dlugopisy-parker) to nie tylko najwyższa jakość, ale również i perfekcyjna motywacja dla najmłodszych do nauki. Nie od dziś bowiem wiadomo, że ciekawe, stylowe i modne akcesoria szkolne dodatkowo zachęcają do działania. W przypadku długopisów z kolei zachęcają do pisania, ćwiczenia kaligrafii i odrabiania zadań.

Długopisy Parker dla dzieci z całą pewnością nie zostaną długo niezauważone, ponieważ trudno jest przejść obok nich obojętnie. Co ciekawe, niektóre z nich można zakupić również z grawerem, który dodatkowo zmotywuje dziecko do używania go.

Jakość od 1888 roku

Parker to marka artykułów piśmiennych, która powstała w Newhaven w Wielkiej Brytanii w 1888 roku. Dzisiaj jest ona jedną z najbardziej prestiżowych w dziedzinie produkcji artykułów tego typu. Szczególną popularnością cieszą się długopisy oraz pióra wieczne tejże marki. 

Charakterystyczną cechą większości piór Parkera są skuwki w kształcie strzały. Wśród najbardziej znanych kolekcji należy wymienić m.in. Vector, Sonner, Jotter oraz Parker 51.

Comments are closed.