Żabki – Gr. II

zabkizabkizabki

W grupie ŻABKI z dziećmi pracują:

Ewa Długokęcka – nauczyciel

Barbara Obrębska  – nauczyciel (zastępstwo)

Barbara Dąbrowska – pomoc do dzieci

ZAJĘCIA DODATKOWE:

RYTMIKA   rytmika

Poniedziałek- 10.00-10.30

Środa- 10.30-11.00

GIMNASTYKA KOREKCYJNA   gimnastyka

Środa

Dla dzieci zakwalifikowanych przez lekarza ortopedę. W tym roku szk. tylko dla dzieci 6-letnich.

ZAJĘCIA Z LOGOPEDĄ

dla dzieci z opinią o wczesnym wspomaganiu rozwoju,

RELIGIA

JĘZYK ANGIELSKI   UK

Wtorek- 10.45- 11.oo (finansowany przez UM) oraz 13.05-13.30 (finansowany przez Radę Rodziców)

Piątek- 10.15- 10.30 (finansowany przez UM) oraz 09.30-09.55 (finansowany przez Radę Rodziców)

Podziękowania:

• Dziękujemy Paniom:Marcie Migas, Małgorzacie Kazyszka i Urszuli Kalisz za pomoc w sprzedaży ozdób na wielkanocnym kiermaszu świątecznym.
  • Wszystkim Rodzicom za okazaną pomoc i wsparcie w organizację uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka; w szczególności za przygotowanie poczęstunku i strojów dla dzieci. Serdeczne podziękowanie kierujemy do mam: Leny, Natalki, Amelki, Franka za nieocenioną pomoc w przebiegu uroczystości. Dziękujemy!!!!
  • Tacie Franka Grzywacza za pomoc w opiece nad dziećmi podczas wycieczki do muzeum,
  • Tacie Zuzi Ziniewicz za pomoc w zorganizowaniu wizyty Straży Granicznej w przedszkolu,
  • Mamom: Tomka Burchardt i Julii Gajek za pomoc w zorganizowaniu mikołajek w grupie,
  • Mamom: Julii Kowalskiej, Amelki Migas, Leny Kazyszka, Natalki Szczęśniak za pomoc w sprzedaży ozdób na kiermaszu świątecznym,
  • Rodzicom Kamila Chyły za pomoc w transporcie sprzętu nagłaśniającego do przedszkola.

W NAJBLIŻSZYM CZASIE:

• 7.06.2018 r. „Muzyczny rejs” zajęcia w ECS. Prosimy  o dwa bilety ulgowe na przejazd komunikacją miejską dla każdego dziecka (koszt zajęć pokryty z wyprawki),
  • 26.06.2018 r. o godz. 15.15 „W świecie mórz i oceanów” zapraszamy dzieci z rodzinami na festyn w ogrodzie przedszkolnym